WIZYTA PRZEDSTAWICIELI FIRMY WEISS FRANCE ENERGIE:

W dniach 7 i 8 grudnia gościliśmy reprezentację francuskiej spółki WEISS France Energie oraz grupy kapitałowej Roullier, z którymi współpracujemy od wielu lat.
WEISS France Energie projektuje i montuje kotły na biomasę dla przemysłu, budownictwa usługowego, rolniczego, sieci ciepłowniczych. Jest jednym z naszych głównych kontrahentów. Spółka działa w ramach grupy kapitałowej Roullier Groupe skupiającej podmioty działające w kilku branżach między innymi chemicznej, przemyśle spożywczym oraz energii odnawialnej i zatrudniającej prawie 10 tysięcy pracowników.
Spółkę WEISS France Energie reprezentowali Frederic Autret – Prezes Zarządu, Cyril Derout – Dyrektor Handlowy, grupę Roullier natomiast Loïc Bashir.
Przedstawiciele spółki na miejscu zapoznali się z postępami prac w zakresie realizowanych wspólnie kontraktów. Intencją spotkania było również przekazanie spostrzeżeń dotyczących podejmowanych przedsięwzięć oraz wymiana doświadczeń, co przełoży się na poprawę efektywności współpracy w przyszłości. Przy okazji wizyty w Zakładzie Mechanicznym przedstawiciele firmy Weiss i grupy Roullier odwiedzili Zamek w Baranowie Sandomierskim – perłę renesansowej architektury.