Platforma Zakupowa rejestracja

UWAGA WAŻNA INFORMACJA DLA DOSTAWCÓW

Informujemy, że od 28.07.2021 portal zakupowy Logintrade w wersji 1.0. dostępny pod adresem https://zmsiarkopol.logintrade.net/ /który był używany od roku 2020, zostanie wyłączony.

Dostawcy zarejestrowani na portalu Logintrade w wersji 1.0. oraz wszyscy dostawcy zainteresowani uczestnictwem w postępowaniach przetargowych publikowanych po 23.07.2021 są proszeni o rejestrację na nowym portalu zakupowym Logintrade w wersji 2.0. dostępnym pod adresem https://platforma-zmsiarkopol.logintrade.net/   od 26.07.2021 i na tym portalu będą publikowane nowe postępowania pod adresem https://platforma-zmsiarkopol.logintrade.net/portal,listaZapytaniaOfertowe.html.

W przypadku problemów z rejestracją na nowym portalu prosimy o kontakt ze wsparciem pod adresem e-mail: helpdesk@logintrade.net lub telefonicznie na numer tel. +48 71 787 35 34;

Szanowni Państwo,

W związku z ciągłym rozwojem ZAKŁADU MECHANICZNEGO  „Siarkopol” Sp. z o.o, pragniemy zaproponować Państwu nową formę komunikacji, którą sukcesywnie wdrażamy już od kilku tygodni. Jest nią platforma e-zakupów Logintrade. Dzięki temu otrzymają Państwo możliwość wygodnego i szybkiego odczytywania zapytań ofertowych, składania ofert handlowych,  udziału w aukcjach elektronicznych, a także wszelkich innych dostępnych działań na platformie zakupowej – wszędzie tam, gdzie tylko będziecie mieli Państwo dostęp do komputera i Internetu. Nasza firma będzie zapraszać Państwa do postępowań dedykowanych, jednak zawsze warto również przeglądać pojawiające się nowe zapytania ofertowe oraz aukcje publikowane na Portalu dostawców. Wszystko, czego od Państwa teraz wymagamy, to rejestracja w naszej bazie dostawców. Można to zrobić przy użyciu elektronicznego formularza, który ukaże się Państwu po kliknięciu w powyższy klawisz „PLATFORMA ZAKUPOWA REJESTRACJA” Zdecydowaliśmy się na użytkowanie platformy zakupowej aby maksymalnie ułatwić przebieg postępowania  oraz wprowadzić pełną przejrzystość działań ponadto gwarantujemy Państwu, iż nasze działania biznesowe będą prowadzone w sposób lojalny, uczciwy, przejrzysty – zgodny ze wszystkich przepisami. Zapewniamy Państwa, iż wybór dostawców będzie klarowny, kierowany wedle jasnych standardów: jakości, ceny, innowacji, zrównoważonego rozwoju, wprowadzania ciągłych ulepszeń i wspólnych wartości zapewniających korzystny rozwój.

Poniżej, kilka niezbędnych informacji:

rejestracja na platformie Logintrade jest dla Państwa bezpłatna,

korzystanie z platformy zakupowej usprawni proces komunikacji zarówno z naszą Spółką oraz innymi Państwa klientami oraz usprawni proces składania ofert handlowych,

platforma zakupowa umożliwi Państwu rozszerzenie swojego portfolio klientów!

Operatorem platformy zakupowej będzie firma Logintrade S.A.

Konsultanci firmy Logintrade S.A. odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania.

Kontakt: nr tel. +48 71 787 35 34; +48 71 787-37-27; +48 71 787 37 57;

e-mail:helpdesk@logintrade.net

Z poważaniem:

ZARZĄD ZAKŁADU MECHANICZNEGO „SIARKOPOL” SP. Z O.O